Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Koński ogon - korek analny
  159,00 zł 95,00 zł
  Skórzany bat - Pipedream
  65,00 zł 45,50 zł
  Legginsy Dolce C95
  139,00 zł 69,50 zł
  Wibrator FUN FACTORY Amorino
  425,00 zł 382,51 zł
  Łańcuch poczwórny
  59,00 zł 30,00 zł
  ZADO - Kajdanki z obrożą
  229,00 zł 137,40 zł
  Ring erekcyjny - Mojo
  49,00 zł 25,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Ćwiczenia penisa czyli jak pogłębić swoje doznania seksualne

   Ćwiczenia seksualne i wszelkiego rodzaju poradniki o tym, jak doznać większej ekstazy, nie ograniczają się jedynie do pań! Panowie też mogą pogłębić swoje doznania. Wystarczy tylko mały trening. Proponujemy ćwiczenia penisa dla każdego mężczyzny.

   Efektem ćwiczeń będzie bardziej wrażliwy penis.
   Ćwiczenia penisa czyli jak pogłębić swoje doznania seksualne

   W poradnikach seksuologicznych pełno rad, jak i co ona ma gimnastykować, żeby pełniej odczuwać rozkosz, a przy okazji i partnerowi dać więcej radości w seksie. Natomiast, jeśli chodzi o niego, propozycji jest dużo, dużo mniej. Co wcale nie znaczy, że mężczyznom takie ćwiczenia nie są potrzebne. Przeciwnie, niejednemu bardzo by się przydały ćwiczenia penisa.

   Ćwiczenia penisa: znajdź swój punkt P

   Większość tego typu ćwiczeń ma na celu wzmocnienie i ujędrnienie mięśni, pobudzających punkty erogenne. I tak np. ćwiczenia mięśnia Kegla (łonowo-guzicznego) służą wzmocnieniu mięśni pochwy, a zwłaszcza znajdującego się w niej punktu G. Tymczasem panowie też mają swoje szczególne punkty i dobrze byłoby, przynajmniej od czasu do czasu, je pobudzać.

   Do tych szczególnie wrażliwych należy punkt P – to punkt prostaty, leżący tuż pod pęcherzem moczowym. Mężczyźni mogą go pobudzać na dwa sposoby. Jeden polega, podobnie jak w przypadku kobiet, na oddawaniu przerywanego strumienia moczu, czyli siusianiu z przystankami. Drugi zaś polega na masowaniu krocza, czyli gładkiego trójkąta między podstawą członka a odbytem. Może to robić także partnerka, traktując ćwiczenie jako element gry wstępnej.

   Ważne

   Pamiętaj!

   Nawet jeśli twój penis po tych ćwiczeniach nie osiągnie długości takiej, jaka znalazła się w Księdze Rekordów – 45 cm! (należała do pewnego Araba), to i tak z pewnością zauważysz efekty. Odkryjesz seks nowo. A jaka zadowolona będzie twoja partnerka!

   Ćwiczenia penisa z pomocą partnerki

   Ona może ponadto włączyć się w wiele innych ćwiczeń jego męskości, np. podczas zabawy z żołędzią penisa. Jeśli będzie się ją delikatnie ściskać, a po paru sekundach zwalniać uścisk (ćwiczenie powinno trwać ok. 30 sek), po kilku dniach żołądź, która i tak jest niezwykle silnie unerwiona, stanie się jeszcze bardziej wrażliwa na bodźce. A o to przecież chodzi.

   Z kolei przesuwanie palcem po szwie, widocznym w samym środku moszny, to nie tylko prosta droga do błyskawicznej rozkoszy, ale też sposób na poprawę kondycji penisa w ogóle. Poprawie ukrwienia penisa służy również masowanie wędzidełka – kawałka skóry w dolnej części żołędzi. I to poprawie nie jednorazowej, ale długotrwałej.

   Zrób to koniecznie

   Zrób to koniecznie

   Ćwiczenia penisa z obciążeniem

   Bywa, że męskość jest zagrożona zbyt niskim poziomem testosteronu. Ale wcale nie musisz od razu sięgać po sterydy albo po hormony. Zacznij od ćwiczeń. Są łatwe i nie wymagają żadnego szczególnego nakładu pracy. Oto kilka z nich:

   • Weź do każdej ręki po butelce wody mineralnej (najlepiej takiej po 1,5 l) i stań w rozkroku. Wyciągaj w górę na przemian raz jedną, raz drugą rękę. Wykonaj w ten sposób po 10 wznoszeń na każdą rękę.
   • Usiądź na krześle, z lekko rozstawionymi nogami. W dalszym ciągu trzymaj w każdej ręce po butelce z wodą. I teraz wyciągaj ręce jak najdalej przed siebie, a potem w górę i jak najdalej za siebie. I tak 10 razy.
   • Stań w lekkim rozkroku. Obiema rękami trzymaj nad sobą dwie złączone butelki (aby łatwiej było je trzymać, możesz umieścić je w torbie). I teraz przechylaj się w bok, raz w jedną, raz w druga stronę, najdalej, jak tylko możesz. Ćwiczenie powtarzaj 10 razy.
   • Połóż się na plecach., wciąż z butelkami w rękach. Staraj się jak najdalej podnosić do przodu, wyciągając przed siebie ręce z butelkami. Wytrzymaj tak maksymalnie długo i powoli ponownie opuść się na plecy . I tak 10 razy.

   Ćwiczenia mięśni brzucha

   Właściwe krążenie krwi w okolicach miednicy jest niezbędne dla prawidłowych reakcji seksualnych. Można temu pomóc, ćwicząc mięśnie brzucha. Nie bez powodu panowie z tzw. mięśniem piwnym zazwyczaj mają problemy z seksem. I nie tylko dlatego, że fizycznie przeszkadzają im gabaryty brzucha, ale dlatego, że mięśnie biorące udział w akcie seksualnym, powiązane z mięśniami brzucha, są do niczego.

   Mięśnie brzucha można ćwiczyć w zasadzie wszędzie i o każdej porze. Wystarczy wciągać brzuch, tak przytrzymać, odliczając na początku do 2, a potem kolejno zwiększając liczbę do 6. I po tym czasie zwolnić mięśnie. Takie ćwiczenie najlepiej wykonywać przynajmniej 2-3 razy dziennie.

   Ćwiczenia pośladków

   Warto wiedzieć, że pośladki także mogą pracować na rzecz męskości. Wystarczy kilka prostych ćwiczeń, żeby również i to, co z przodu, stało się prężniejsze. Kiedy tylko masz okazję, napinaj i rozluźniaj pupę. Najlepszy efekt osiągniesz, robiąc to podczas wchodzenia i schodzenia ze schodów. Z kolei w pozycji leżącej możesz napinać pośladki, jednocześnie zginając i rozprostowując palce stóp. To ćwiczenie, według wschodniej ars amandi, ma zapewnić lepszy wytrysk.

   Niektóre popularne sporty, np. rower i pływanie, także dobrze robią na męskość. A zrobią jeszcze lepiej, jeśli np. podczas jazdy na rowerze będziesz na przemian unosić się nad siodełkiem i na nie opadać. Wskazany jest również wodny aerobic (niektóre ośrodki prowadzą takie zajęcia dla panów). Możesz też ćwiczyć samodzielnie, np. starając się robić wymachy nóg w wodzie.   źródło: http://www.poradnikzdrowie.pl/

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.