Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Orion Strapshemd - Mikołajka
  159,00 zł 119,00 zł
  Legginsy Dolce C95
  139,00 zł 69,50 zł
  Wibrator FUN FACTORY Amorino
  425,00 zł 382,51 zł
  Wieczór panieński - Gra
  39,90 zł 23,94 zł
  Konserwa 18latka
  39,00 zł 27,30 zł
  ZADO - Kajdanki z obrożą
  229,00 zł 137,40 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Jak używać kulek Gejszy?

   Współczesna kobieta jest coraz bardziej świadoma swojego ciała. Coraz chętniej rozmawiamy o życiu intymnym i intymnych problemach.

    Wraz z rozwojem tego nurtu, nastąpił ogromny postęp w rozwoju rynku akcesoriów erotycznych dla Pań. Kulki Gejszy to często pojawiający się temat pytań naszych klientek, słyszymy o nich stale, ale czy tak naprawdę wiemy jak ich używać i jakie efekty możemy nimi osiągnąć?

   Kulki Gejszy to dwie ( czasem jedna) kuleczki niewielkich rozmiarów połączone ze sobą. Wewnątrz kulki znajduje się mniejsza kuleczka która podczas poruszania  się wprawia w wibrację większą kulkę.

   Niektóre Panie odczuwają wówczas przyjemność, jednak tak naprawdę chodzi tu o to by kuleczki przypomniały  Ci o swojej obecności, wywołując jednocześnie odruch zaciskania mięśni Kegla.

   Wbrew powszechnemu uznaniu, kulki Gejszy to gadżet który ma przede wszystkim zastosowanie medyczne. Oczywiście wzmocnienie mięśni Keghla zacznie wpłynie na jakość Twojego życia erotycznego, orgazmy staną się silniejsze, szybciej będziesz w stanie osiągnąć satysfakcję.  

   Często dzięki ćwiczeniom z kulkami, Panie po raz pierwszy w życiu doświadczają orgazmów, które są niczym innym jak mimowolnymi skurczami mięśni dna miednicy. Aplikacja kulek jest bardzo prosta: Wystarczy włożyć je do pochwy i tak obkurczać jej mięśnie, by kulki z niej nie wypadły.

   Najlepsze ułożenie to takie, w którym jedna z kulek przylega do szyjki macicy, a druga przytrzymywana jest przez mięśnie pochwy . Jeśli masz problem z włożeniem kulek, skorzystaj z żelu nawilżającego . Kulki noś podczas wykonywania normalnych czynności. Nie ma sensu zakładać kulek kiedy planujesz leżeć  na kapie przed telewizorem.

   Kulki pracują podczas ruchu. Dobrze by było, byś pamiętała o zaciskaniu mięśni dna miednicy kiedy tylko poczujesz kuleczki.  Zalecamy noszenie kulek 4 godziny dziennie.  

   Jakie kulki wybrać?  Wszystkie kulki które dostępne są w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne dla ciała. Istnieją jednak przesłanki do wyboru tych czy innych kulek.

   Kulki dzielimy na

   •  Kulki z sylikonu - pozbawionego szkodliwych flawanów, stosunkowe miękkie , proste w aplikacji. Są to kulki najbardziej korzystne cenowo, jednak nie zalecane Paniom mającym skłonności do reakcji alergicznych.
   •  Kulki metalowe - sztywne, trudniejsze w aplikacji.  Na ich sztywność przekłada się też intensywność wibracji. Jeśli chcesz sugerować się przyjemnością użycia - te kulki z całą pewnością dadzą ci jej najwięcej.
   • Kulki z sylikonu medycznego - najchętniej wybierane przez nasze klientki kuleczki. Wykonane z bezpiecznych, przebadanych medycznie materiałów, łatwe w aplikacji.

   Ile Pań, tyle preferencji. Noszenie kulek gejszy zalecane jest przez wielu lekarzy, którzy podkreślają ich pozytywny wpływ nie tylko na rodzaj doznań seksualnych. Kulki dopochwowe zapewniają:  ćwiczenie mięśni pochwy, które wraz z wiekiem kobiety stają się coraz słabsze, gimnastykę mięśni Kegla, rozwój i uelastycznienie mięśni pochwy, co zapobiega opuszczaniu się narządów, nietrzymaniu moczu i pomaga w czasie porodu, szybszy powrót do formy po porodzie oraz w okresie menopauzy. 

   Zobacz jakie kulki  możem ci zaproponować i wybierz idealne dla siebie.

   -->>KULKI GEJSZY <<--

   Masz jezcze jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.