Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Strip Club - Kubek kobieta
  39,00 zł 25,00 zł
  Wieczór panieński - Gra
  39,90 zł 23,94 zł
  Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Jak wybrać wibrator?

   Często trafiają do Nas klientki które dopiero zaczynają swoją przygodę z akcesoriami erotycznymi. Stają one przed pytaniem jaki wibrator wybrać skoro wybór jest tak ogromny a one jeszcze nie wiedzą co sprawi im przyjemność.


   Postaramy się przybliżyć pokrótce specyfikę poszczególnych grup wibratorów która pomoże Ci podjąć decyzję jaki wibrator będzie dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujący.

   Wibrator to najpopularniejszy gadżet erotyczny  służący do kobiecej masturbacji.

   Na początek kilka wymagać ogólnych. 

   1.Dobry wibrator powinien być stosunkowo cichy, by nie utrudniać kobiecie koncentracji i nie zakłócać przyjemności.
   2. Powinien być bezpieczny . Wybierając wibrator sprawdź czy posiada wymagane atesty oraz czy materiał z którego jest zrobiony jest bezpieczny dla twojego ciała, dla osób szczególnie wrażliwych polecamy wibratory sylikonu medycznego.
   3. Wibratory kupuj od zaufanego sprzedawcy, rynek ten również pełen jest nieuczciwych sprzedawców.
   4. Pamiętaj że wibrator to sprzęt jak każdy inny i przysługuje Ci prawo gwarancji. Zawsze żądaj paragonu. 


   No a teraz do sedna...Jak więc wybrać tę ulubioną zabawkę?
   Będziesz musiała podjąć dwie decyzje : co do materiału z którego wibrator jest wykonany, oraz co do jego rodzaju.

   Jeśli chodzi o materiały różnią się one od siebie nie tylko strukturą, ale co najważniejsze stopniej twardości. Są Panie którym bardziej odpowiada miękki sylikon, a są takie które wolą sztywny i chłodny metal. 

   Jeśli chodzi o dostępne rodzaje materiałów wyróżniamy:
   -wibratory sylikonowe -  najbardziej miękkie ze wszystkich wibratorów. 
   Wyróżniamy tutaj wibratory ze zwykłego sylikony oraz wibratory z sylikonu medycznego.  Wibratory sylikonowe odpowiednie są zarówno do stymulacji pochwowej jak i łechtaczkowej. Doskonałe dla Pań które wolą delikatniejszą stymulację.  Wibrator sylikonowy jest wibratorem o dość dużym stopniu wygięcia . Wibracje są słabiej odczuwalne niż w wibratorach akrylowych. 

   -wibratory akrylowe - wibratory sztywne, powleczone satynową powłoczką. Wibrator taki najlepiej sprawdza się przy stymulacji łechtaczkowej, można go używać również do stymulacji pochwy. Wibrator ten dzięki swojej sztywności lepiej przenosi wibracje niż miękkie wibratory. Odpowiedni dla Pań poszukujących mocniejszych wrażeń. Przy tego typu wibratorach, wibracje będą najsilniej odczuwalne. 

   -wibratory lateksowe-  o średnim stopniu sztywności, lekko wyginające się. Dobrze przenoszą wibracje. Nieodpowiednie dla osób uczulonych na lateks. Ich atutem jest zwykle dużo niższa cena. 

   -wibratory metalowe -  posiadają wszystkie zalety wibratorów akrylowych. W przypadku wibratorów metalowych mamy do czynienia z najsilniej odczuwanymi wibracjami, oraz efektem chłodu który może dodatkowo potęgować doznania. 

   -wibratory gumowe- wibratory miękkie, dobrze przenoszą wibracje. Większość dużych wibratorów wykonanych jest właśnie  z gumy. 


   Kolejną decyzją jaką trzeba podjąć jest rodzaj wibratora ze względu na obszar stymulacji. 
   I tu musimy odpowiedzieć sobie na pytanie w jaki sposób najszybciej osiągamy satysfakcję . ( używanie wybranego rodzaju wibratora nie wyklucza używania go w inny sposób)

   Wyróżniamy wibratory:
   Łechtaczkowe - niewielkich rozmiarów, o silnych regulowanych wibracjach odpowiednie dla Pań osiągających orgazmy łechtaczkowe. Doskonałe do użytku w sypialni we dwoje. 


   -Wibratory pochwowe -  kształtem przypominające prawdziwego członka. Odpowiednie dla Pań osiągających satysfakcję na skutek stymulacji pochwy. 
   -Wibratory analne -  do stymulacji odbytu . Doskonałe również do użytku we dwoje. 
   -Wibratory do stymulacji punku G-  zakrzywiona końcówka pozwala na odpowiednie dotarcie i pobudzenie punktu G 


   Tym czasem zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i wyboru najodpowiedniejszej dla Ciebie zabawki :) 
   http://worldoferotic.pl/wibratory-c-5.html   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.