Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Obroża Fuck You
  79,00 zł 30,00 zł
  Konserwa 18latka
  39,00 zł 27,30 zł
  Wieczór panieński - Gra
  39,90 zł 23,94 zł
  Łańcuch poczwórny
  59,00 zł 30,00 zł
  Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Koński ogon - korek analny
  159,00 zł 95,00 zł
  Legginsy Dolce C95
  139,00 zł 69,50 zł
  Ring erekcyjny - Mojo
  49,00 zł 25,00 zł
  Orion - Babydoll - Mikołajka
  149,00 zł 75,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Jak wypadają w łóżku Polacy?

   Ile krajów tyle erotycznych temperamentów. To co naturalne dla Chińczyka, dla mieszkańca naszej części Europy może okazać sie perwersją i poglądowym szokiem. Przeczytaj ten artukuł i dowiedz się jakie preferencje seksualne mają mieszkańcy różnych części świata  i jak na ich tle wypadają Polacy.  


   Seks: upodobania seksualne w różnych krajach

   Seks na świecie: mistycznie , romantyczne czy może w klimatach BDSM?

   Zanim stracisz głowę dla mieszkańca innego kraju, warto dowiedzieć się czego możesz spodziewać się po nim w zaciszu Twojej sypialni. 

   Popimo że ponoć przeciwieństwa się przyciągaja, wg. badań małżeństwa mieszane czyli pomiędzy mieszkańcami róznych kontynetów, są najtrudniejsze do utrzymania. Dla Hindusa seks to prawdziwy duchowy rytułał, podczas gdy dla Japończyka liczy się perwersja i mocne doznania. 

   Skromni Polacy ...

   Przeciętny Polak sypia w swoim życiu z sześcioma partnerkami.  Polki wypadają na tym tle jeszcze słabiej . Przeciętna Polka ma w swoim życiu średnio 4 partnerów. Chociaż w ostatnich czasach proporcje te ulegaja zmianie. Aż 40 % Pań przyznaje iż w swoim życiu miało tylko 1 partnera, tylko co dwunasta współżyła z ośmioma i większą liczbą mężczyzn. Panowie deklarują posiadanie co najmniej pięciu partnerek, a co dziewiąty - dziesięciu czy dwunastu. Tylko trzech na dziesięciu Polaków określa się monogamistą i uprawiało seks z jedną partnerką. W porównaniu z przedstawicielami innych krajów, nasze libido jest więc nieco bardziej stonowane.

   Statystki na świecie. 

   Średnia liczba partnerów w ujęciu ogólnoświatowym wynosi aż 11. Ponad 25% badanych z kilkudziesięciu krajów świata miała tylko 1 partnera, podczas gdy aż 21% sypiało z więcej niż 10 partnerami.

   Najbardziej rożwiąźli są..... Chińczycy i Japończycy... Uwielbiają seks i to nie tylko w sypialni. Przeciętny Chińczyk ma ponad 19 parnerów/partnerek. Podczas gdy noszący miano wybornych kochanków Brazylijczycy mają ich tylko 15. Najgorzej w tym zestawieniu plasują się Wietnamczycy. Aż 90% z nich kochało się najwyżej z 2 partnerami.


   Na nudę i rutynę na pewno nie mogą narzekać Portugalczycy i Australijczycy. Według ankiety przeprowadzonej przez czasopismo dla mężczyzn "Mens’ Health" na całym świecie, mieszkańcy Portugalii stawiają na ilość różnorodnych doznań, Brazylijczycy na trójkąty, podczas gdy np. Włosi mogą pochwalić się największą liczbą kobiet doprowadzonych do orgazmu. Nie najgorzej wypadają także obywatele Wielkiej Brytanii. Są mistrzami gry wstępnej: średni czas to ponad 17 minut pieszczot. Panów w paniach najbardziej pociąga poczucie humoru. Jeśli masz zamiar związać się z Anglikiem, nie musisz przejmować się zbędnymi fałdkami na brzuchu. On i tak je pokocha. Na ocenę fizyczności musisz przygotować się jednak umawiając się na randki z obywatelami Hiszpanii. Dla nich osobowość jest na drugim miejscu po urodzie i budowie ciała.

   Najczęściej seks uprawiają ... Grecy. Wg. naukowców wpływ na to ma zdrowa dieta i zrównoważony styl zycia. Gdyby kierować się tymi wytycznymi to njalepiej poślubić jest więc mieszkańca Aten ;)

   Z innej jednak perspektywy, najlepsze zgranie w łóżku jest możłiwe tylko u parnerów tej samej narodowości. W przeciwnym wypadku różnice kulturowe prędzej czy później dadzą o sobie znać. 


   Jeśli chodzi  o Polaków, wzorem dla nich w kwestiach seksu są zdecydowanie Francuzi. Szampan, romantyzm, miłość francuska - wszystko to wydaje się nam atrakcyjne i pociągające. 

   Tendencje te stale ulegają zmianie, Polacy coraz świadomiej podchodzą do swojej seksualności, rozwijają swoją inteligencję erotyczną i chętnie uczą się nowych technik .
   Wielkim sukcesem w naszym kraju cieszyła się powieść 50 twarzy Greya, która odkryła pragnienia Polek o seksie pełnym zniewolenia i dominacji. 

   Bez względu na to z jakich nurtów chcecie czerpać, pamiętajcie że udane życie erotyczne jest ważna składową samozadowolenia. 

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.