• Przechowalnia 0
 • Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Koński ogon - korek analny
  159,00 zł 95,00 zł
  Poszwa na poduszkę z laki
  49,00 zł 24,50 zł
  Icicles - szklane kulki
  139,00 zł 83,40 zł
  Poszewka na kołdrę z laki
  119,00 zł 59,50 zł
  8010 - Maska na twarz BDSM
  119,00 zł 47,60 zł
  Kombo Lana - seksowny komplet
  150,00 zł 105,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Kamasutra - tylko książka z pozycjami?   Kamasutra
   to hinduski traktat o sztuce miłości, zawierający porady miłosne oraz liczne pozycje seksualne przedstawione w formie obrazów. W Polsce Kamasutra jako książka ukazała się dopiero w latach 80., choć sam tekst został spisany między I a VI rokiem n.e. w Indiach przez filozofa o imieniu Watsjajana. Co znajduje się w Kamasutrze?

   W potocznym myśleniu Kamasutra to obrazkowy przewodnik po rozmaitych pozycjach seksualnych. Warto wiedzieć, że zawartość hinduskiego traktatu jest dużo bogatsza i nie zawęża się tylko do suchej instrukcji, jak wykonać daną pozycję. W rzeczywistości stanowi ona ponadczasowy poradnik na temat nie tyle sztuki kochania, ale również zwyczajów towarzyskich.

   Kamasutra składa się z siedmiu ksiąg o następujących tytułach:

   1. Wstęp

   2. O zjednoczeniu seksualnym

   3. O wierności

   4. O żonie

   5. O żonach innych ludzi

   6. O kurtyzanach

   7. O sposobach na zwiększenie swojej atrakcyjności

   Wbrew powszechnemu przekonaniu tylko jedna z ksiąg (druga) jest w całości poświęcona sprawom seksu. Pozostałe dotyczą etykiety towarzyskiej, sposobach spędzania czasu z przyjaciółmi, zachowaniach wobec żony, żon innych osób, zachowaniu względem kurtyzan. Kamasutra porusza takie zagadnienia, jak:

   * jak uwieść kobietę

   * jak wybrać dla siebie odpowiednią partnerkę

   * jak rozpoznać, czy kobieta jest zainteresowana

   * jak przełamać nieśmiałość kobiety i wprowadzić ją w sferę seksu

   * jak o siebie dbać i jakie stosować kosmetyki, by podnieść swoją atrakcyjność

   * jak rozpoznać, że mężczyzna nie jest już nami zainteresowany

   * jak porzucić kochanka

   * jak sprawić, by kochanek do nas wrócił

   * przepisy na mikstury, które poprawią sprawność seksualną

   Kamasutra, którą można znaleźć w Internecie, zwykle niewiele ma wspólnego z prawdziwym traktatem sprzed kilkunastu wieków. Książki w formacie .pdf najczęściej zawierają zdjęcia lub obrazy ilustrujące pozycje seksualne, a także bardzo ogólne porady dla kochanków, często niezaczerpnięte nawet z Kamasutry. Filmy z kolei ograniczają się do pokazania pozycji, przypominając tym samym filmy erotyczne i pornograficzne.

   Jeśli chcemy się zapoznać z oryginalnym tekstem Kamasutry, warto sięgnąć po książkę w angielskim lub polskim tłumaczeniu. Po raz pierwszy Kamasutrę na język polski przetłumaczył Maria Krzysztof Byrski – książka nosi tytuł „Kamasutra, czyli traktat o miłowaniu”. Książka jest też dostępna jako audiobook.

   Jak już wspominaliśmy, najwięcej praktycznych porad dotyczących seksu znajduje się w drugiej księdze Kamasutry. Opisane są w niej 64 techniki seksualne, co ciekawe – tylko słownie, ponieważ w oryginalnej księdze nie było obrazów. Kamasutra jako ilustrowany przewodnik po pozycjach to tak naprawdę wytwór naszych czasów.

   Każdy rozdział drugiej księgi jest poświęcony innemu zagadnieniu:

   1. Rodzaje więzi seksualnej między kobietą a mężczyzną; mężczyzn oraz kobiety porównuje się do różnych zwierząt, np. zająca, konia, byka, klaczy, słonicy, kozicy, następnie przedstawia się, które połączenia są dobre, służące zjednoczeniu seksualnemu, a które złe i zwiastują niedopasowanie seksualne;

   2. Opisy rodzajów objęć kochanków;

   3. Rodzaje pocałunków i ich opisy;

   4. Rodzaje zadrapań podczas miłosnych uniesień;

   5. Rodzaje ugryzień oraz charakterystyka kobiet pochodzących z różnych krajów;

   6. Opisy pozycji seksualnych;

   7. O różnych rodzajach uderzeń i okrzykach wydawanych przy uderzeniu kochanki lub kochanka;

   8. O męskich zachowaniach u kobiet;

   9. O pieszczotach oralnych;

   10. Porady, jak rozpocząć oraz zakończyć akt seksualny, a także jak się kłócić i godzić.

   Wybrane pozycje seksualne z Kamasutry:

   * Ptak w locie – kobieta kładzie się na plecach, zgina kolana i podkurcza nogi. Mężczyzna kładzie się między jej nogami, partnerka obejmuje go mocno udami. Kobieta w czasie stosunku wykonuje nogami ruchy jak ptak skrzydłami, co intensyfikuje doznania.

   * Leżąca miłość – kobieta kładzie się na skraju łóżka tak, żeby nogi pozostawały w powietrzu. Mężczyzna klęka przy brzegu łóżka. Partnerka może położyć nogi na ramionach partnera albo oprzeć stopy na jego klatce piersiowej. To wygodna pozycja do pieszczenia łechtaczki.

   * Papużki nierozłączki – mężczyzna siada na brzegu łóżka, kobieta siada na nim okrakiem, zwrócona plecami do jego twarzy. Mężczyzna może całować kark kobiety, pieścić piersi i łechtaczkę.


   źródło: www.poradnikzdrowie.pl

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.