• Przechowalnia 0
 • Orion - Babydoll - Mikołajka
  149,00 zł 75,00 zł
  Strip Club - Kubek kobieta
  39,00 zł 25,00 zł
  Legginsy Dolce C95
  139,00 zł 69,50 zł
  Obroża Fuck You
  79,00 zł 30,00 zł
  LEDER - Kajdanki lamowane
  79,00 zł 59,25 zł
  Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Orion Strapshemd - Mikołajka
  159,00 zł 119,00 zł
  Skórzany bat - Pipedream
  65,00 zł 45,50 zł
  ZADO - Kajdanki z obrożą
  229,00 zł 137,40 zł
  Wieczór panieński - Gra
  39,90 zł 23,94 zł
  Kombo Lana - seksowny komplet
  150,00 zł 105,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Kim są swingersi?   Swingersi
   to osoby w stałych związkach, które uprawiają seks z inną parą lub w kilka nieznanych sobie osób. Często na swinging decydują się osoby w związku małżeńskim, aby dodać swojemu życiu intymnemu nieco pikanterii. Swingersi przekonują, że taka forma relacji seksualnych wzmacnia więź między partnerami i świadczy o ich bezgranicznym zaufaniu do siebie. Na czym polega swinging oraz jakie korzyści i zagrożenia wiążą się z tą formą seksu?

   Powstanie zjawiska swingingu i kręgu osób uprawiających ten rodzaj seksu, czyli swingersów, nazywa się kolejną rewolucją seksualną. Zawdzięcza ona swój początek rozwojowi Internetu. Dał on ludziom pozorną anonimowość, a ta jest jednym z najistotniejszych czynników wpływających na chęć dzielenia się fantazjami erotycznymi z innymi. W Internecie ludzie są odważniejsi chociażby przez to, że mogą rozmawiać z obcymi ludźmi, których później nie muszą spotkać w realnej rzeczywistości. To właśnie skłania swingersów do zakładania rożnego rodzaju wirtualnych grup, na których dzielą się doświadczeniami, spostrzeżeniami i przede wszystkim umawiają się na seks.

   W Polsce oraz częściej powstają specjalne kluby dla swingersów, które ułatwiają kontakty takim osobom i to nie tylko w dużych polskich miastach.

   W naszym mieście, czyli Zielonej Górze, również funkcjonuje klub swingersów.

   Jeśli jesteś w długoletnim związku, w którym w kontaktach intymnych panuje rutyna i znudzenie, a twój partner podziela twoje chęci dotyczące współżycia z inną parą – możecie spróbować seksu z innymi. Być może na nowo ożywi to wasze relacje łóżkowe. Jeśli natomiast jesteś singlem/singielką i pozwolisz sobie na współżycie z niemalże obcymi ludźmi, zdobędziesz duże doświadczenie w kwestii preferencji łóżkowych i w przyszłości będziesz mieć większą wiedzę dotyczącą oczekiwań względem stałego partnera.

   Trzeba jednak pamiętać, że ta forma seksu niesie też ze sobą pewne zagrożenia - i to nie tylko natury fizycznej, ale także psychicznej. Jakie?

   * Uzależnienie od seksu - po pierwsze, podczas tak intensywnych doświadczeń seksualnych łatwo popaść w uzależnienie od seksu grupowego. Dziedzina życia, która wydaje się kontrolowana w rezultacie może sprawić, że seks z jednym partnerem lub partnerką przestanie przynosić jakąkolwiek satysfakcję, a myśli wciąż będą krążyły wyłącznie wokół współżycia z innymi swingersami.

   * Wyrzuty sumienia - u niektórych osób mogą pojawić się wyrzuty sumienia czy poczucie wstydu, nawet po fakcie. Dotyczy to osób, które są na początku znajomości z innymi swingersami. Można mieć wyrzuty sumienia względem stałego partnera, a także rozterki natury religijnej dotyczące na przykład spowiedzi z decyzji podjętych świadomie i z zaangażowaniem oraz z chęci powtórzenia tych praktyk (nie obiecując naprawy swych grzechów).

   * Chorobliwy lęk przed zdemaskowaniem - lęk przed tym, że ktoś obcy dowie się prawdy o niecodziennych upodobaniach seksualnych u niektórych swingersów powoduje urojenia. Wydaje im się, że ktoś, kto dziwnie spojrzał się na nich na przystanku, w pracy lub w szkole zna ich preferencje seksualne. Takie wyobrażenia dotyczą często osób, które jeszcze nie w pełni oswoiły się z tym stylem życia lub opinia otoczenia jest dla nich bardzo ważna.

   * Porzucenie partnera lub partnerki - co więcej, istnieje prawdopodobieństwo, że podczas współżycia z inną osobą można się nią zauroczyć tak mocno, że stanie się to przyczyną porzucenia swojego stałego partnera dla niej.

   Podobno swingersi to jedyna grupa tworząca zalegalizowane związki małżeńskie, w których nie występują zdrady. Te nie mogą mieć miejsca w sytuacji, gdy partner lub partnerka wie o wszystkich pozamałżeńskich kontaktach seksualnych, a dodatkowo wyraża na nie zgodę lub nawet aktywnie w nich uczestniczy. Jednak czy taki układ gwarantuje brak konfliktów?

   Niektórzy twierdzą, że wyznanie swojemu partnerowi najskrytszych fantazji o chęci jednoczesnego współżycia z inną parą, osobą lub nawet w dużej grupie ludzi świadczy o ogromnym zaufaniu, jakim darzymy daną osobę oraz o całkowitej szczerości względem niej. Często jednak bywa tak, że tylko jedna osoba z pary chciałaby spróbować czegoś nowego. Wtedy wywiera nacisk i presję na drugą połówkę. Nawet jeśli niezdecydowana osoba ulegnie, wyrażając zgodę na spróbowanie współżycia z innymi po czasie może okazać się, że sytuacja ją przerosła. Prowadzi to do kłótni, wyrzutów sumienia, a w nawet, ostatecznie, rozstań.

   Dlatego na swinging warto decydować się jedynie wtedy, gdy obie strony relacji jasno wyrażą chęć spróbowania takiej formy seksu. Usilne przekonywanie partnera lub partnerki oraz godzenie się na seks z innymi tylko po to, żeby zadowolić drugą osobę, mija się z celem. Prędzej czy później skrywane uczucia wyjdą na jaw, co może doprowadzić do rozpadu związku.

   źródło: www.poradnikzdrowie.pl

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.