• Przechowalnia 0
 • Koński ogon - korek analny
  159,00 zł 95,00 zł
  Orion Strapshemd - Mikołajka
  159,00 zł 119,00 zł
  ZADO - Kajdanki z obrożą
  229,00 zł 137,40 zł
  Skórzany bat - Pipedream
  65,00 zł 45,50 zł
  Legginsy Dolce C95
  139,00 zł 69,50 zł
  Magiczne serce z pozycjami
  49,00 zł 24,50 zł
  Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Obroża Fuck You
  79,00 zł 30,00 zł
  Sexy Hot Boys - karty do gry
  29,00 zł 17,40 zł
  Ring erekcyjny - Mojo
  49,00 zł 25,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Kulki i korki analne - do czego służą i jak z nich korzystać?   Kulki analne
   , jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do stymulacji odbytu i mogą stanowić ciekawe urozmaicenie gry wstępnej i stosunku. Są zazwyczaj nieco mniejsze, niż kulki gejszy, czyli waginalne, i występują w kilku rodzajach. Mogą być wykonane z silikonu, metalu, plastiku, być połączone na stałe lub przywiązane do sznurka. Dowiedz się, jak korzystać z kulek analnych, by uzyskać maksimum przyjemności!

   Kulki analne to gadżet erotyczny podobny do kulek gejszy, jak pisaliśmy wyżej, służy jednak nie do penetracji pochwy, lecz odbytu. Kulek analnych używa się, by osiągnąć orgazm lub zintensyfikować doznania płynące z tradycyjnego seksu. Gadżet ten może przysłużyć się także mężczyznom, którzy mają problemy z erekcją, ponieważ stymuluje bardzo wrażliwy obszar męskiego ciała, czyli prostatę.

   RODZAJE KULEK ANALNYCH

   * kulki plastikowe – najczęściej spotykany rodzaj. Plastik zazwyczaj nie uczula, jednak wadą takich kulek jest ich twardość, nie są zbyt elastyczne.

   * kulki stalowe – są idealnie gładkie, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Należy unikać kulek wykonanych ze słabej jakości metalu.

   * kulki/koraliki silikonowe – ich zaletą jest elastyczność, przez co łatwiej się nimi posługuje. Nie powodują podrażnień i świetnie nadają się dla osób początkujących.

   * kulki/koraliki gumowe – podobnie jak te wykonane z silikonu są miękkie i dobre dla osób mało doświadczonych, jednak guma, z której wykonany jest gadżet, może zawierać szkodliwe, toksyczne substancje – ftalany. Dowiedziono, że kumulują się one w organizmie i mogą zaburzać płodność. O obecności ftalanów świadczy silny, chemiczny zapach tworzywa.

   * kulki analne z wibracjami – w środku zawierają mniejsze kuleczki, które podczas ruchu przyjemnie wibrują, co potęguje doznania. Mogą działać także jak typowy wibrator na baterie i wytwarzać wibracje samoistnie, sterowane pilotem lub pokrętłem.

   * korki/zatyczki analne – są krótsze od kulek i mają zazwyczaj kształt zwężającego się stożka. Są odpowiednie dla początkujących, minimalizują ryzyko uszkodzenia odbytu.

   KULKI A KORALE ANALNE

   Koraliki analne są mniejsze, niż kulki, w związku z czym polecane są osobom, które dopiero zaczynają uprawiać seks analny. Są bardziej miękkie, mają mniejszy obwód (zaczynają się od najmniejszych do największych, dzięki temu można stopniować głębokość penetracji).

   Najlepiej wybierać koraliki wykonane z silikonu medycznego, gdyż ten materiał nie powoduje uczuleń (nie zawiera szkodliwych substancji) i jest niesamowicie przyjemny w dotyku.

   KULKI I KORKI ANALNE – JAK ICH UŻYWAĆ?

   * Należy koniecznie zadbać o odpowiednie nawilżenie, ponieważ śluzówka odbytu nie wytwarza śluzu tak, jak pochwa. Warto zaopatrzyć się w specjalny lubrykant do seksu analnego.

   * Kulki i koraliki wprowadza się do odbytu, a następnie wykonuje ruchy góra-dół, co stymuluje ścianki odbytu i okolice zwieracza. Podczas zabaw nie należy się spieszyć i zachować delikatność.

   * Korek analny wystarczy włożyć do odbytu. Można w tym czasie kochać się tradycyjnie lub uprawiać seks oralny. Zatyczka zintensyfikuje orgazm u kobiety drażniąc wrażliwe okolice zwieracza.

   * W przypadku mężczyzn korki i kulki analne stymulują bardzo erogenny narząd, czyli prostatę, i dzięki temu wzmacniają erekcję. Gadżet ten może być pomocny przy leczeniu zaburzeń wzwodu. Na rynku są dostępne specjalne korki analne z zagięciem, które skuteczniej drażnią narząd prostaty, tzw. masażery prostaty.

   * Po użyciu należy, oczywiście, kulki lub korek dokładnie oczyścić, by nie rozwijały się w nich bakterie. Do tego celu warto użyć specjalnych produktów odkażających, Toy Cleanerów, które można znaleźć w naszym sklepie.

   Źródło: poradnikzdrowie.pl

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.