Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • ZADO - Kajdanki z obrożą
  229,00 zł 137,40 zł
  Orion - Babydoll - Mikołajka
  149,00 zł 75,00 zł
  Łańcuch poczwórny
  59,00 zł 30,00 zł
  Skórzany bat - Pipedream
  65,00 zł 45,50 zł
  Strip Club - Kubek kobieta
  39,00 zł 25,00 zł
  Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Kombo Lana - seksowny komplet
  150,00 zł 105,00 zł
  Wieczór panieński - Gra
  39,90 zł 23,94 zł
  Ring erekcyjny - Mojo
  49,00 zł 25,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Łechtaczka - królowa przyjemności

   ŁECHTACZKA - nazywana królową damskiej przyjemności, jej umiejętne traktowanie może zaprowadzić kobietę na szczyty rozkoszy.

   Każdy facet teoretycznie wie że kobieta ma ten mały magiczny punkcik nazywany łechtaczką i że punkcik ten powoduje rozkosz. Ba ! Niektórzy nawet umieją ją znaleźć. Niestety.... często bywa tak że na tym umiejętności się kończą. Faeci gniotą ją w nieumiejętny sposób, a ich parterkom do orgazmu daleko. 

   Przedstawiamy Wam szczegółową instrukcję obsługi łechtaczki, krok po kroku.
   Pieszczoty łechtaczki powinny być ostatnim etapem gry wstępnej, ponieważ łechtaczka jest bardzo wrażliwa.

   Nie wystarczy namierzyć łechtaczkę i poprostu ją masować, należy to robic z niezwyjłym wyczuciem. Łechtaczka nie jest jakimś wyłącznkiem . Nie wystarczy poprostu zrobić pstryk i już. W ten sposób można spowodować conajwyżej zwarcie. No więc od czago zacząć...

   Łechtaczka - gdzie się znajduje

   drogi poszukiwaczu, czy wogóle znasz kierunek w którym położona jest ta tajemnicza perła?

   Łechtaczka - położona w górnej części sromu, powyżej mniejszych warg sromowych, składa się z dwóch ciał jamistych, żołędzi i napletka.
   Brzmi znajomo? W początkowym etapie rozwoju zardoka penis i łechtaczka to dokłądnie ten sam organ. Podczas podniecenia seksualnego ciała jamiste, podobnie jak w penisie,  wypełniają się krwią i następuje erekcja - tak dobrze przeczytaleś - kobiety również mają erekcję.  Różnica jest taka, że penis, poza tym, że jest narządem płciowym, jest także częścią układu moczowego. Zaś "guziczek" pełni wyłącznie funkcję seksualną. W czasie silnego podniecenia chowa się pod napletkiem. Nie przed penisem, ale fizjologicznie. Po prostu taka jej natura.

   Łechtaczka - tylk delikatnie

   Idealnie było by, gdyby to twoja parterka pokazała ci w jaki sposób lubi być pieszczona jej łechtaczka. Jednak nie wiele kobiet jest skłonnych na taki gest. Amerykańscy badacze nagrali na taśmę dziesiątki mastubujących się kobiet, by zweryfikować jaki rodzaj stymulacji sprawia im największą przyjemnoć.

   Ookazało się, że na ogół nie stosują one bezpośredniej pieszczoty żołędzi, ale skupiają się na trzonie. To dlatego, że żołądź jest wyjątkowo silnie unerwiona i szczególnie wrażliwa na ucisk, a w związku z tym wymaga niezwykle delikatnej stymulacji. Jeśli więc nie jesteś pewien siły swego dotyku, skoncentruj się na trzonie "guziczka", pieszcząc go raz z lewej, raz z prawej strony. Jednoczesne pieszczoty z obu stron stosuj tylko wówczas, gdy jej naprawdę sprawia to przyjemność. Większość kobiet woli bowiem pieszczoty naprzemienne.

    

   Łechtaczka - jak ją pieścić

   Przedewszystkim łechtaczka nie znosi pośpiechu.  Pieszczoty łechtaczki powinny nastąpić jako ostatni element gry wstępnej. Przedtem możesz delikatnie pieścić ją palcem, przez bieliznę. Zdejmiesz majtki, kiedy partnerka będzie już wilgotna. Skieruj palce, złożone na kształt nożyc, w dół jej podbrzusza i masuj jedynie jej zewnętrzne wargi sromowe. Warg mniejszych masować nie musisz, bo, pobudzone przez te większe, same będą pieścić trzonek łechtaczki.
   Wchodź palcami coraz głębiej, od czasu do czasu wysuwaj je delikatnie i pocieraj koniuszek łechtaczki oraz wargi wewnętrzne. Możesz też wysunąć się całkowicie, zwilżyć czubki palców jakimś lubrykantem albo chociażby wodą i ponownie zanurzyć je w jej wnętrze.

   Stojąc albo leżąc za partnerką, nakryj dłonią jej cały wzgórek łonowy. Tak, aby twoje rozciągnięte (rozczapierzone) palce mogły w całości go przykryć. Jednocześnie zachyl nieco czubki palców, jakbyś trzymał w ręku piłkę do koszykówki. Tym samym, nie stymulując bezpośrednio łechtaczki, doprowadzisz do jej pobudzenia poprzez pobudzenie do ruchu warg sromowych. Całą dłoń możesz zastąpić dwoma palcami, którymi zjedź ze wzgórka w okolice łechtaczki. Zacznij pieszczoty, wyczuwając najbardziej wrażliwe miejsce.

   Za pomocą jednego lub kilku palców ślizgaj się po jej łechtaczce i wokół niej, rysując ósemki. Maluj nie tylko na jej guziczku rozkoszy, ale i na wargach mniejszych.

   Zafunduj jej "kompas": wyprostuj dwa złączone palce, najlepiej wskazujący i środkowy, i pocieraj nimi z góry na dół (północ-południe), a potem na boki (wschód-zachód), całą jej sferę rozkoszy, czyli łechtaczkę i miejsca wokół niej.
   A teraz pora na "trójpalczastą przyjemność": za pomocą palca wskazującego i serdecznego rozchyl jej wargi sromowe, a palcem środkowym delikatnie masuj koniuszek "guziczka".

   Łechtaczka - pieszczoty zabawkami z sex shop u

   Partnerkom, które lubią eksperymentować i gustują w jeszcze silniejszych podnietach, możesz zaproponować stymulowanie łechtaczki ze wspomaganiem. Np. pobudzanie łechtaczki nie tylko przy pomocy rąk czy języka (język w tej roli to oddzielny temat, bo język w takim charakterze może tańczyć na różne sposoby), ale z udziałem gadżetów, np. wibratora. W ten sposób można pobudzać "guziczek" także na wiele sposobów - przez majteczki, na gołe ciało, oddzielnie albo jednocześnie z pobudzaniem ręcznym.

   Jeśli twoja partnerka jest wyjątkowo wrażliwa w tym miejscu, wskazane byłoby użycie lubrykantu. Najlepiej kupić go w sex shopie, tam jest największy wybór (smakowe, jadalne, zapachowe itp.)


   źródło: na podstawie http://www.poradnikzdrowie.pl/

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.