• Przechowalnia 0
 • Orion - Babydoll - Mikołajka
  149,00 zł 75,00 zł
  Koński ogon - korek analny
  159,00 zł 95,00 zł
  Peony - koszulka + szorty
  79,00 zł 39,00 zł
  My Love - subtelny gorset
  149,00 zł 59,00 zł
  Kombo Lana - seksowny komplet
  150,00 zł 105,00 zł
  LEDER - Kajdanki lamowane
  79,00 zł 59,25 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Magic Wand - czy rzeczywiście jest taki magiczny?


   Bardzo często kobiety pytają nas o silne masażery łechtaczki. Niekoniecznie muszą być miniaturowe, choć takie w większości preferują panie. Jeśli jednak na pytanie, czy musi być mały, pada odpowiedź, że niekoniecznie, pierwszą naszą propozycją jest Magic Wand, nazywany także Magiczną Różdżką. I nie bez powodu został tak nazwany...

   Magic Wand początkowo nie miał być stosowany jako wibrator intymny - producenci brali pod uwagę raczej jego walory relaksacyjne. Miał być stosowany jako masażer całego ciała, świetnie odprężać napięte mięśnie, niwelować ból np. karku czy skurcze mięśni nóg. Zupełnie przypadkowo stało się tak, że kobiety zaczęły korzystać z niego jako masażera łechtaczki. I okazało się, że ten przypadek okazał się rewolucją, jeśli chodzi o wibratory.

   Magic Wand posiada kilka do kilkunastu trybów wibracji i pulsacji, zależnie od producenta. Przykładając go do łechtaczki już po kilku minutach stymulacji nadchodzi niewiarygodnie silny orgazm, który trzęsie całym ciałem, dosłownie! Nie znamy chyba kobiety, która byłaby w stanie wytrzymać stymulację Magicznej Różdżki dłużej, niż trzy, cztery minuty. Protip: za drugim razem orgazm jest jeszcze bardziej ekscytujący ;-)

   Być może Magic Wand nie jest najmniejszym gadżetem na świecie, mimo to jest na tyle wygodny i poręczny, że jego rozmiar w żaden sposób nie przeszkadza w użyciu. Może być bezprzewodowy, ładowany za pomocą kabla USB podłączanego np. do komputera, lub na kabel, choć większość klientek preferuje wersję bezprzewodową - po naładowaniu (około dwie godziny) gadżet może pracować nawet godzinę, w dowolnym miejscu, oczywiście.

   Zatem odpowiadając na pytanie, czy warto nabyć Magic Wand - tak. To zabawka, która przysłuży się nie tylko kobiecie i jej łechtaczce, ale także jej facetowi, jeśli będzie potrzebował rozluźnienia. Wtedy można korzystać z niego wspólnie...
   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.