Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Ring erekcyjny - Mojo
  49,00 zł 25,00 zł
  Orion Strapshemd - Mikołajka
  159,00 zł 119,00 zł
  Wibrator FUN FACTORY Amorino
  425,00 zł 382,51 zł
  Wieczór panieński - Gra
  39,90 zł 23,94 zł
  Łańcuch poczwórny
  59,00 zł 30,00 zł
  ZADO - Kajdanki z obrożą
  229,00 zł 137,40 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Gra wstępna cz1. - masaż erotyczny

   Prawdziwego mężczyznę poznasz nie po tym jak kończy... ale jak zaczyna. 
   No cóż taka prawda - by rozpalić kobietę nie wystarczy ją klepnąć w pupę ( chociaż są sytuacje kiedy to się sprawdza ;) ) . A prawdziwy gentelmen powienien zadbać o to by jego kochanka po dobrym starcie, dotarła na sam szczyt miłosnej przyjemnności. Gra wstępna jest także bardzo istotna dla Panów. Jak mawiają klasycy " Na zimnej patelni jajek nie usmażysz " ;)

   Tak naprawdę gra wstępna powinna rozpocząć się dużo wcześniej, zanim jeszcze traficie do łóżka.  Ale co zrobić gdy pomysły się kończą ? Wejść na 
   http://worldoferotic.pl i skorzystać z naszych gotowych propozycji.
   W tej serji będziemy przedstawiać Wam gotowe pomysły na fascynującą grę wstępną. 

   1. Masaż erotyczny


   Masaż erotyczny jest prostszy niż by się mogło wydawać. Do jego wykonania potrzebujesz dobrego olejku i odrobiny wyobraźni. Jest to jedna z najstarszych sztuk masażu jakie zna świat. Stosowany już przez starożytne Gejsze, doprowadzał do utraty zmysłów wytrawnych kochanków.    Sprwdź nasze propozycje olejków z afrodyzjakami: -Erotyczne SPA-

   Usiądź ( oczywiście nago) za plecmi partnera czy partnerki i nasmrowanymi olejkiem dłońmi, delikatnie uciskaj ramiona i kark.

   Masuj je okrężnymi ruchami. Uciskaj i zagniataj ( jak ciasto). to bardzo ważna cześć masażu i służy rozładowaniu napięcia które zebrało się po cąym, intensywnym dniu. Nie przyspieszaj tego etapu. Działaj powoli. Gdy poczujesz że mięśnie karku są już rozluźnione, poproś parnera by położył się na brzuchu.

   Usiądź na nim tak by poczuł na sobie nagośc i ciepło Twoich ud. Zmysłowo i delikatnie przeciągnij klika razy dłońmi po udach i łydkach parnera. Jeżeli partner lubi to - możesz szczególą uwagę poświęcić na masaż stóp.

    Następnie żywo uciskaj nogi i  pośadki, tak by również te mięśne rozluźniły się. Pośladkom poświęć szczególną uwagę, zarówno Panie jak i Panowie uwielbiają masaż tej części ciała. Podczas masażu pośladów, możesz muskać "przypadkowo" rowek pomiędzy pośladkami. Pamiętaj o tym by cały czas używac olejku !

   W tym momencie możesz dołożyć do masażu pikantniejsze elemtny: podszczypywanie czy klapsy. 

   Następnie przejdź do masażu pleców. Na początek "ślizgaj się" po nich mocno naoliwkowanymi udami. Niech partner poczuje Twoją nagość. Uciskaj i głaszcz je - im wyżej, tym mocniej. Całe dłonie przesuwaj od barków do pośladków, potem to samo wykonaj naoliwionym całym ciałem. Niech partner poczuje na sobie twoją klatkę piersiową. 

   Następnie poproś parnera by obrucił się na plecy. To najbardziej podniecająca część masażu erotycznego, zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego parnera. 

   Naoliwionym ciałem posuwaj się w górę i w dół wzdłuż ciała parnera. Rób to klikukrotnie, aż poczujesz że partner, partnerka są gotowi na dalszą część zabaw. 

   Ostatnim etapem masażu erotycznego jest masaż wewnętrznej części ud i okolic intymnych. Delikatnie masuj wewnętrzn część ud, NIE DOTYKAJĄC TYM SAMYM MIEJSC INTYMNYCH ! 
   Masuj okolice pachwin, podbrzusze. Deliaktnie muskaj skórę wokół narządów intymych. 
   Postepuj tak , tak długo, aż doprowadzisz swojego partnera na skraj miłosnego podniecenia. 
   A potem ? No cóż :) Możecie już dac ponieść się wyobraźni. Taka noc zapadnie na długo w Waszej pamięci !

   Gotowe techniki masażu erotycznego znajdziesz również w grze erotycznej - "Erotyczny masaż"
   Podczas całego seansu zadbaj również o atmosferę. Płyta z delikatną muzyką i świeczki, nadadzą tej randce wyjątkowego klimatu.
   Sprawdź również jak działają świeczki do masażu którymi możesz zastąpić tradycyjny olejek. 
   Życzymy udanej zabawy !    Sprawdź inne nasze artykuły:  BLOG EROTYCZNY

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.