• Przechowalnia 0
 • Wibrator FUN FACTORY Amorino
  425,00 zł 382,51 zł
  Magiczne serce z pozycjami
  49,00 zł 24,50 zł
  Peony - koszulka + szorty
  79,00 zł 39,00 zł
  Strip Club - Kubek kobieta
  39,00 zł 25,00 zł
  Obroża Fuck You
  79,00 zł 30,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Prezerwatywy - czy wiesz o nich wszystko?   Myślisz, że o prezerwatywach wiesz wszystko? Być może tak, lecz na pewno przeczytają ten artykuł osoby, które być może z antykoncepcją tego typu nie miały jeszcze styczności.

   Prezerwatywy to JEDYNY środek antykoncepcyjny, który zapobiega chorobom przenoszonym drogą płciową. Są dostępne w różnych rozmiarach, rodzajach, smakach, niektóre opóźniają męski orgazm, inne zwiększają przyjemność obojga partnerów.

   Jak prawidłowo używać prezerwatywy, by jej nie uszkodzić? Gumki zawsze należy nosić w małej puszce lub pudełeczku, nie w portfelu lub torbie luzem, ponieważ w ten sposób moga zostać uszkodzone. Przed użyciem spójrz na instrukcję na opakowaniu oraz sprawdź jej datę przydatności do zużycia!

   Prezerwatywę może założyć zarówno mężczyzna, jak i kobieta, ale przed jej nałożeniem warto umyć ręce, co zapewni niezbędną higienę, jeśli używaliście przedtem np. Olejku do masażu lub innej substancji zawierającej tłuszcz – to pozwoli usunąć z dłoni związki, które mogą spowodować, że prezerwatywa pęknie.

   Prezerwatywę należy nałożyć na początku wspólnej zabawy, na członka w stanie erekcji, aby móc spokojnie oddać się przyjemnościom już w trakcie gry wstępnej (nasienie może pojawić się w tzw. Preejakulacie, czyli substancji wypływającej z penisa przed prawidłowym wytryskiem). Nie zwlekajcie zbyt dłuo z nałożeniem wyciągniętej już z folii prezerwatywy, gdyż może ona wyschnąć, co również może spowodować jej peknięcie.

   Podcza rozrywania opakowania (od strony ząbkowanej) należy uważać przy tym na zęby, paznokcie czy biżuterię, które mogłyby przedziurawić lub rozerwać prezerwatywę.

   ZAPAMIĘTAJ: Zrolowana część prezerwatywy MUSI znajdować się na zewnątrz, inaczej prezerwatywa zostanie założona na lewą stronę. Aby upewnić się, którą stroną ją założyć, można delikatnie w nią dmuchnąć – gdy lekko się rozwinie, zobaczysz, która strona jest właściwa.

   Końcówkę prezerwatywy ściśnij w palcach, żeby usunąć z niej powietrze, po czym, nie puszczając końcówki, załóż prezerwatywę na penisa, rozwijając ją drugą ręką.

   Jeśli w trakcie stosunku zauważysz, że prezerwatywa się zwija, natychmiast ją rozwiń z powrotem. Jeśli prezerwatywa zdunie się całkowicie, zdejmij ją za otwarty koniec i załóż nową.

   Po wytrysku, gdy penis jest jeszcze wzwiedziony, przytrzymaj prezerwatywę u podstawy penisa i go wycofaj. Następnie zdejmij prezerwatywę, zwiąż ją, zawiń w chusteczkę lub włóż do folijki i wyrzuć do kosza – NIGDY nie używaj ponownie raz wykorzystanej prezerwatywy!

   Idą wakacje, a co za tym idzie – być może nieplanowane, gorące romanse, które nie skończą się tylko na pocałunkach. Pudełko prezerwatyw weź ze sobą nawet, jeśli nie planujesz uprawiać seksu – nigdy nie wiesz, co może się wydarzyć, a prezerwatywa uchroni Cię nie tylko przed ciążą, ale także przed chorobą przenoszoną drogą płciową.

   W następnym artykule napiszemy o rodzajach prezerwatyw.

   Źródło: www.durex.pl

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.