Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Wieczór panieński - Gra
  39,90 zł 23,94 zł
  Magiczne serce z pozycjami
  49,00 zł 24,50 zł
  Legginsy Dolce C95
  139,00 zł 69,50 zł
  Peony - koszulka + szorty
  79,00 zł 39,00 zł
  Wibrator FUN FACTORY Amorino
  425,00 zł 382,51 zł
  Orion Strapshemd - Mikołajka
  159,00 zł 119,00 zł
  Sexy Hot Boys - karty do gry
  29,00 zł 17,40 zł
  Strip Club - Kubek kobieta
  39,00 zł 25,00 zł
  Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Orion - Babydoll - Mikołajka
  149,00 zł 75,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Regulamin

    

   Niniejszy Regulamin określa zasady sprzedaży w sklepie worldoferotic.pl  należącym do firmy PATACTIV o numerze NIP: 615-193-00-88 o nr. NIP: PL 6151930088
   1.  Sprzedawca oświadcza, że prowadzi działalność gospodarczą (pod nr NIP 9730725772).
   2. Zakupy w naszym sklepie mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie (które ukończyły 18 lat), zwane dalej "Kupującym".
   3. Złożenie zamówienia przez Kupującego jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zapoznał się z Regulaminem sklepu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
   4. Wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie tych danych wyłącznie w celu realizacji zamówień.
   5. Klient ma prawo wglądu do własnych danych osobowych oraz do ich poprawiania, a także do usunięcia ich z bazy danych. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz.883).
   6. Zamówienia w sklepie www.worldoferotic.pl można składać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
   7. Ceny wszystkich produktów w sklepie zawierają podatek VAT (są cenami brutto).
   8. Składając zamówienie klient wybiera z oferty Sklepu produkty i gromadzi je w koszyku, a następnie postępuje zgodnie ze wskazówkami na ekranie.
   9. Wszystkie opisy produktów w naszym sklepie internetowym zostały zamieszczone ze szczególną starannością, lecz nie gwarantujemy, że nie zawierają błędów lub braków, które mogą stanowić podstawy do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt e-mailowy: sklep@world-of-erotic.pl lub poprzez tel. 695005994.
   10. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia klient otrzymuje drogą e-mailową informację, że jego zamówienie zostało przyjęte. Sklep worldoferotic.pl zastrzega sobie prawo do telefonicznego zweryfikowania zamówienia złożonego przez klienta.
   11. Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza (adresu, telefonu, adresu e-mail).
   12. Formy zapłaty dostępne przy realizacji zamówienia w sklepie worldoferotic.pl:
    - przelewem na rachunek bankowy.
    - za pobraniem (przy odbiorze towaru)
   13. Do cen brutto podanych na stronie sklepu należy doliczyć koszt przesyłki.
   14. Realizację zamówienia rozpoczynamy z chwilą zaksięgowania środków na naszym koncie bankowym, a w przypadku wybrania wysyłki za pobraniem już w momencie złożenia zamówienia.
   15. Do każdego zamówienia dołączany jest rachunek.
   16. Sklep anuluje zamówienie, jeśli w ciągu 14 dni od daty jego złożenia nie odnotuje wpłaty środków na konto bankowe.
   17. Zamówione produkty (w przypadku wyboru przesyłki pocztowej) wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Jest to przesyłka priorytetowa. Czas dostarczenia paczki wynosi 2-5 dni. W przypadku niezastania odbiorcy przesyłki pod wskazanym adresem doręczenia, doręczyciel zostawia awizo. Paczkę można odebrać na Poczcie w ciągu 14 dni roboczych. Brak możliwości wyboru godziny dostarczenia. Poczta Polska w przypadku usługi PRIORYTET w regulaminie usług pocztowych nie gwarantuje doręczenia przesyłki w terminach 24-48h.
   18. Przesyłka kurierska dostarczana jest zazwyczaj w ciągu 24 h . World of Erotic nie ponosi jednak odpowiedzialności za pracę kurierów DHL.
   19. Towar zamówiony do godziny 15 będący na stanie World of Erotic wysyłany jest tego samego dnia, chyba że karta sprzedaży produkty wskazuje na dłuższy okres. Jest to związane ze sprowadzeniem towaru od zewnętrznego dostawcy.
   20. Darmowa wysyłka, którą oferuje World of Erotic, dokonywana jest wyłącznie po przedpłacie na konto w przypadku zakupów powyżej 200 zł brutto za pośrednictwem Poczty Polskiej 
   21. W przypadku, gdy przesyłka nie zostanie odebrana przez klienta, koszty wysłania towaru i zwrotu przesyłki na adres sklepu ponosi w całości klient. Koszty te wynoszą 28,00 zł.
    Wybór płatności za pobraniem jest równoznaczny z akceptacją i upoważnieniem firmy P.H.U. VITA do obciążenia klienta kosztami (kara umowna) w wysokości 28,00 zł (poczta) w razie nie odebrania lub odmowy odbioru zamówionego towaru.
   22. Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności doręczyciela. W przypadku stwierdzenia braków należy sporządzić protokół reklamacyjny i dostarczyć do firmy 
   23. Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep worldoferotic.pl są nowe, wolne od jakichkolwiek wad oraz zostały legalnie wprowadzone do sprzedaży na polski rynek i objęte są pełną gwarancją producentów. Podstawą gwarancji jest paragon lub faktura zakupu, która jest dostarczana razem z zamawianym towarem.
   24. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa każdy konsument, który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić bez podania przyczyn w terminie 10 dni od daty wydania towaru. Wyjątkowiem są towary osobistego użytku. W takim przypadku konieczne jest wysłanie oświadczenia o chęci odstąpienia od umowy. Klient zobowiązany jest także do zwrotu w ciągu 14 dni nabytych produktów w stanie nienaruszonym (z kompletem opakowań, metek) wraz z otrzymanym potwierdzeniem zakupu. Sklep gwarantuje w takim przypadku zwrot kwoty równej cenie sprzedaży towaru po otrzymaniu zwrotu, jednakże koszty dostawy i odesłania towaru pokrywa klient. Klient nie ma prawa dokonywać zwrotu towaru na koszt sklepu. W przypadku przesłania przesyłki, wbrew powyższym postanowieniom regulaminu, na koszt odbiorcy, cena podlegająca zwrotowi na rzecz klienta zostanie pomniejszona o zapłacone przez sklep koszty dostarczenia zwrotu. Przy rezygnacji z towaru pieniądze zwracamy przelewem bankowym na podany rachunek. W wyjątkowych przypadkach zwrot może być dokonany z przekazem pocztowym, w tym przypadku koszt przekazu zostanie odliczony od kwoty należności. Zwroty za zamówienia opłacane kartą kredytową są przekazywane na kartę. W przypadku zwrotu zamówień premiowanych bonusem, darmową przesyłką częściową, całościową, zwracana wpłata zostanie pomniejszona o rzeczywiste koszty wysyłki. W przypadku przesyłek zaginionych do czasu ustalenia faktycznych losów przesyłki z firmą przewozową zwrot nie może być dokonany.  
   25. W przypadku zwrotu lub wymiany towaru na inny rozmiar lub model warunkiem jest, aby towar wymieniany był nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, z metkami i kompletny. Koszty wymiany towaru pokrywa Klient. Aby wymiana mogła zostać szybko rozpatrzona należy:  o chęci zwrotu lub wymiany towaru powiadomić podając przyczynę wymiany oraz złożyć nowe zamówienie na nowy model, towar odesłać na adres: P.H.U. VITA Boh. Westerplatte 22/2,  65-001 Zielona Góra, do przesyłanego do nas towaru prosimy dołączyć oryginał rachunku (specyfikacja zamówienia), wpłatę kwoty pokrywającej ponowną wysyłkę towaru do Państwa należy dokonać na rachunek bankowy.
   26. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian treści niniejszego regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia.
   27. Sklep internetowy worldoferotic.pl nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące konto oraz hasło klienta. Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji w sklepie internetowym worldoferotic.pl strony rozstrzygać będą poprzez porozumienie stron.
    


   Ochrona prywatności

    

    

    

   1. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, sklep www.worldoferotic.pl  należący do firmy PATACTIV zapewnia ochronę danych osobowych naszych Klientów.
   2. Sklep wyklucza udostępnianie gromadzonych danych Klientów innym podmiotom do celów marketingowych. Dane Klienta wykorzystujemy wyłącznie do realizacji zamówień oraz e-mailingu (po uprzednim wyrażeniu zgody klienta ).
   3. Dostęp do danych osobowych posiada jedynie administrator sklepu. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, ich aktualizacji, żądania zaprzestania ich wykorzystywania lub usunięcia.
    


   Gwarantujemy 100% dyskrecji przesyłki

    

    

    

   1. Przesyłki mniejsze gabarytowo pakujemy zazwyczaj w kopertę babelkową, zabezpieczając produkt wewnątrz tak, aby nie sugerował zawartości.
   2. Towar o większych rozmiarach pakujemy w kartonowe, sztywne pudełka i zabezpieczamy je, owijając szarym papierem pakowym oraz oklejając bardzo dokładnie taśmą klejącą.
   3. Dodatkowo każdy artykuł po włożeniu do kartonu, pakowany jest na sztywno w papier bądź, jeśli jest to konieczne, w folie bąbelkową.
   4. Gwarantujemy więc pełną dyskrecje odbioru przesyłki oraz nie uszkodzenie jej podczas transportu.
   5. Przesyłka nie zawiera żadnych oznaczeń, które mogły by sugerować jej zawartość. 

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.