• Przechowalnia 0
 • Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Obroża Fuck You
  79,00 zł 30,00 zł
  Konserwa 18latka
  39,00 zł 27,30 zł
  Strip Club - Kubek kobieta
  39,00 zł 25,00 zł
  Red Corner - sukienka Glamour
  149,00 zł 74,50 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Seks po alkoholu   Uprawianie seksu pod wpływem alkoholu może być ekscytujące i szalone, jednak często grozi konsekwencjami, których kochankowie się nie spodziewają. Wiele osób wierzy, że alkohol dodaje odwagi, pozwala pozbyć się nieśmiałości i otwiera na kontakt z ludźmi. Już kilka łyków wina może sprawić, że osoby introwertyczne stają się bardziej towarzyskie, pewniejsze siebie i skłonne do zawierania znajomości. Co prawda, alkohol pozwala się rozluźnić, jednak jego nadmierna dawka może pociągnąć za sobą decyzje opłakane w skutkach. Szczególnie, jeśli chodzi o seks po alkoholu...

   Oczywiste jest, że alkohol oddziałuje na nastrój. Pod jego wpływem wydaje się, że uczucia żywione do drugiej osoby, nawet dopiero co poznanej, są silniejsze. Jeśli masz ochotę na seks, odrobina alkoholu sprawi, że twoje pożądanie wzrośnie. Lampka wina, kieliszek whisky czy jeden drink nie zaszkodzą życiu erotycznemu. Wręcz przeciwnie, mogą podgrzać atmosferę w sypialni. Po wypiciu alkoholu wzrasta tętno, a zmysły wydają się wyostrzone.

   Kobiety pod wpływem napojów wyskokowych są bardziej wrażliwe na dotyk, intensywniej odczuwają smak i zapach skóry. Poza tym, seks pod wpływem alkoholu jest pozbawiony konwenansów i ograniczeń. Panie są rozluźnione, wyzbywają się kompleksów, nie przejmują się tak bardzo niedoskonałościami ciała i nabierają odwagi, jeśli chodzi o łóżkowe igraszki. Doznania mężczyzny intensyfikują się. Rozszerzają się naczynia krwionośne i wzrasta ciśnienie krwi, erekcja po alkoholu może przychodzić szybciej i być mocniejsza niż przy kontaktach na trzeźwo.

   Uprawianie seksu po lampce wina pozwala na łatwiejsze odkrycie się przed partnerem ze swoimi fantazjami i seksualnymi pragnieniami. Co więcej, alkohol niejako "usprawiedliwia" intymne wynurzenia kochanków, którzy na tzreźwo na wiele rzeczy by się nie zdecydowali. Seks po alkoholu bywa udany i satysfakcjonujący, łatwiej jest bowiem ujawnić erotyczne oczekiwania wobec partnera. Alkohol wyzwala człowieka z hamulców. Czasem jednak przekroczenie granic grozi nieprzyjemnymi konsekwencjami...

   Tam, gdzie w grę wchodzi alkohol, trzeba się trzymać pewnych granic. Jeśli przesadzisz z trunkami, romantyczne sam na sam może zakończyć bardzo nieciekawie. I nie chodzi wcale o spędzenie chwil na kolanach przez muszlą klozetową i pobudkę na kacu. Seks po pijanemu jest nieświadomy, dlatego pod wpływem dużej ilości alkoholu można łatwo zrobić coś, na co tak naprawdę nie ma się ochoty. Czasem po mocno zakrapianej imprezie można wylądować w łóżku z kimś, z kim nie wiąże się żadnych planów. Łatwo zranić uczucia innej osoby i skomplikować sobie życie. Seks powinien łączyć dwoje ludzi i wynikać z wzajemnego uczucia. Szybki numerek po imprezie nie świadczy o dojrzałości ani seksualnej, ani psychicznej. W przypadku kobiet skutki nadmiernego picia alkoholu mogą być bardzo, bardzo poważne. Grożą stosunkami płciowymi bez zastosowania mechanicznych środków antykoncepcyjnych, a co za tym idzie – nieplanowaną ciążą czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Niebezpieczeństwo złapania choroby wenerycznej dotyczy, oczywiście, także mężczyzn.

   Seks i alkohol to ryzykowne połączenie, mające często nieodwracalne następstwa. O ile dla panów przygodny seks znaczy czasem po prostu sprawdzenie własnej męskości i dowartościowanie tego typu przygodami swojego ego, o tyle dla pań jest często powodem wstydu. Seks po pijanemu może spowodować utratę szacunku do samej/samego siebie. Alkohol może i sprawia, że łatwo pozbyć się zahamowań, ale nie zawsze następnego dnia można bez obaw i wstydu spojrzeć sobie w twarz. I drugiej osobie.

   Umiar i rozsądek są najważniejsze. Nie ma powodu, by w czasie romantycznej kolacji rezygnować z odrobiny wina czy odmawiać sobie drinka. W końcu np. Grzane wino z przyprawami korzennymi jest od dawna znanym afrodyzjakiem. Alkohol przed łóżkowymi igraszkami może podkręcić atmosferę. Wystarczy tylko wiedzieć, w którym momencie powiedzieć sobie "dość".

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.