Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Koński ogon - korek analny
  159,00 zł 95,00 zł
  Skórzany bat - Pipedream
  65,00 zł 45,50 zł
  Wieczór panieński - Gra
  39,90 zł 23,94 zł
  Magiczne serce z pozycjami
  49,00 zł 24,50 zł
  Sexy Hot Boys - karty do gry
  29,00 zł 17,40 zł
  Kombo Lana - seksowny komplet
  150,00 zł 105,00 zł
  Strip Club - Kubek kobieta
  39,00 zł 25,00 zł
  Peony - koszulka + szorty
  79,00 zł 39,00 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Spanking - podniecająca sztuka dawania klapsów   Spanking
   z języka angielskiego oznacza dawanie klapsów. Pierwotne określenie odnosiło się do wymierzania cielesnych kar dzieciom za bycie niegrzecznym. Aktualnie osoby preferujące BDSM słowa „spanking” używają do opisywania swoich łóżkowych upodobań i form praktykowanej przez nich zabawy. Spanking, czyli karanie klapsami, może być podpowiedzą, jak pozbyć się rutyny w sypialni czy nawet poprawić relacje w małżeństwie. Jeśli obie strony wyrażają zgodę na spanking, warto sprawdzić, na czym on polega i czy faktycznie potęguje orgazm.

   Spanking i zadawanie bólu drugiej osobie ze świetnej i podniecającej zabawy szybko może przerodzić się w sytuację niebezpieczną dla zdrowia oraz taką, która na długo pozostawi niemiłe wspomnienia. Jeśli podejmiecie decyzję, kto podczas współżycia stanie się uległy, partner dominujący powinien pamiętać, by wymierzane razy przede wszystkim były celne. Mogą być skierowane w dolną część pośladków. Jednak zawsze warto wiedzieć, że przypadkowy cios w udo nie zaszkodzi tak, jak np. uderzenie w nerki. Staraj się więc podrażniać dolne partie pośladków, szczególnie uważając przy tym na plecy w odcinku lędźwiowym. Wówczas spanking nie przyniesie przykrych skutków ubocznych.

   Jeśli wydaje ci się, że spanking może okazać się ciekawym rozwiązaniem w twoim związku i przynieść satysfakcję w łóżku zarówno tobie, jak i partnerowi – przeprowadźcie najpierw szczerą rozmowę. Może być tak, że druga osoba rozważała kiedyś opcję spróbowania czegoś nowego, a podobnie jak ty obawiała się reakcji na swoje wyznanie.

   Jeśli ktoś stanowczo odmawia wprowadzenia spankingu podczas seksu – zaakceptuj to. Nikogo nie można usilnie namawiać bądź zmuszać do takich praktyk, może to bowiem odcisnąć piętno na jego psychice i zniechęcić trwale do współżycia. Pamiętaj jednak, że nie musicie od razu przystępować do mocnych uderzeń. Na początek możecie wprowadzić delikatne podszczypywanie, delikatne klapsy na pupę np. podczas pozycji na misjonarza czy na pieska. Silniejsze klapsy mogą mieć miejsce, gdy oswoicie już z nową sytuacją.

   Przydatne rekwizyty:

   * szczotka do włosów – jako zamiennik do wymierzania klapsów, ponieważ niekoniecznie musisz używać ręki. Wspomagajcie się szczotką, kierując ją w kierunku pośladków gładką stroną (bez ząbków czy włosia).

   * kulki analne – ten gadżet może zostać wykorzystany zarówno przez kobietę, jak i mężczyznę podczas spankingu, gdyż może spotęgować przeżycia.

   PAMIĘTAJ!

   Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na spanking, czy jakąkolwiek inną formę praktykowania BDSM, zawsze ustalcie z osobą tzw. hasło bezpieczeństwa. Najlepiej, jeśli będzie ono miało postać słowa, ponieważ będzie zupełnie czytelne. Ma to na celu zapewnić parze stuprocentowe bezpieczeństwo oraz utwierdzić ją w przekonaniu, że wszystko, co działo się podczas seksu, działo się za obopólną zgodą.

   Ponadto należy pamiętać, że reakcja na np. klapsy może być różna w zależności od osoby. Bywa, że uległy/uległa krzyczy, płacze lub wykonuje inne gesty świadczące o tym, że odczuwa intensywny ból fizyczny. Jeśli partner nie wypowiada słowa-hasła to znak, by nie przerywać zabawy. Może być tak, że w momencie najmocniejszego bólu przeżywa najintensywniejszy orgazm...


   źródło: www.poradnikzdrowie.pl

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.