Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • ZADO - Kajdanki z obrożą
  229,00 zł 137,40 zł
  Łańcuch poczwórny
  59,00 zł 30,00 zł
  Sexy Hot Boys - karty do gry
  29,00 zł 17,40 zł
  Koński ogon - korek analny
  159,00 zł 95,00 zł
  Konserwa 18latka
  39,00 zł 27,30 zł
  Obroża Fuck You
  79,00 zł 30,00 zł
  Power Buttplug Clear
  125,00 zł 62,50 zł
  Wibrator FUN FACTORY Amorino
  425,00 zł 382,51 zł
  Potrzebujesz pomocy?

   sklep@world-of-erotic.pl
   tel. +48 695005994
   Szkoła seksu analanego - jak się do tego zabrać

   Miłość analna to doskonały pomysł dla Par które szukają w sypialnie nowych doznać. I choć temat wciąż pozostaje tabu , warto zrezygnować z negatywnego nastawienia i otworzyć się na nowe doznania. 

   Technik seksu analnego jest niemalże tyle rodzai  ile innych form miłości.

   Niektórzy czerpia przyjemność podczas włożenia palca do odbytu i delikatnego zataczania nim kół. inni bardzo lubią gdy partner wprowadza im do odbytu różnego rodzaju zabawki erotyczne lub penisa. Jeszcze inne panie uwiebiaja gdy facet jednocześnie stymuluje ich odbyt i pochwę.Stosunek analny może być ekscytującym doświadczeniem, tym bardziej warto się dowiedzieć, jak uprawiać seks analny.

   Seks analny czyli inaczej miłość grecka...

   Jak się do tego zabrać, jak przekonać partnerkę?

   Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym rodzajem miłości, przeczytaj poniższe wskazówki:


   • Pamiętaj, że w czasie penetracji odbytu wskazana jest delikatność. Partnerka będzie potrzebowała przynajmniej kilku stosunków analnych, by przyzwyczaić się do doznań związanych z tą formą czynności seksualnych.
   • Jeśli w trakcie penetracji partnerka powie ci, byś przestał, zrób to natychmiast. Nie zmuszaj jej do niczego, nie każda kobieta lubi stosunek analny i czuje się komfortowo w takiej sytuacji. Pamiętaj o tym, jak ważna jest dobra komunikacja między partnerami. Otwartość w wyrażaniu emocji i opinii jest dużo ważniejsza niż wyrafinowane techniki seksu analnego. Jeśli w waszym związku coś nie gra, stosunek - nawet najbardziej pomysłowy - nie rozwiąże problemów.

   Co jeszcze warto wiedzieć o seksie analnym?

   Większość osób doświadcza orgazmu podczas seksu analnego na skutek bezpośredniej stymulacji narządów płciowych, a szczytowanie na skutek samej penetracji odbytu zdarza się wtedy, gdy partnerzy są zupełnie zaabsorbowani swoimi odczuciami i fantazjami. Mimo to seks analny ma swoich zagorzałych zwolenników. Co takiego szczególnego jest w odbycie? Jego główna funkcja polega na wydalaniu ekskrementów, które w odbycie znajdują się zwykle tuż przed usunięciem ich z organizmu. Małe ilości odchodów mogą pozostać po wypróżnieniu, co jest jedną z przyczyn, dla których wskazane jest nakładanie kondomów w czasie seksu analnego.

   Mechaniczne zabezpieczenie pomaga także uniknąć zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.

   Jeśli często uprawiasz seks analny, pamiętaj o jeszcze jednej kwestii: nigdy nie penetruj partnerki w gwałtowny sposób. Wielokrotny stosunek odbywany w ten sposób może spowodować utratę przez nią napięcia w mięśniach odbytu. W rezultacie słabnie kontrola nad stolcem i możliwe jest krępujące popuszczanie.

   Jak uprawiać seks analny? Przede wszystkim z głową. Warto ustalić z partnerką zasady, na jakich będzie się odbywała penetracja odbytu. Nie należy zapominać o uważnej obserwcji partnera podczas stosunku.Taka obserwacja daje nam najwięcej informacji na temat upodobań naszego partnera seksualnego. Techniki seksu analnego są ważne, ale dużo ważniejsza jest bliskość i wzajemne zaufanie. Nie należy także lekceważyć kwestii higieny i bezpiecznego seksu. Używanie prezerwatywy w czasie seksu analnego to podstawa, nawet dla par z długim stażem.

   Na początek polecamy zestawy mini korków analnych i stopniowe zwiększanie średnicy penetracji. 

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.